Narių sąrašas

Narių sąrašas

Interesų konfliktų politika

Asmenų deklaracijos

Pradėdami eiti pareigas valdybos nariai pateikia interesų deklaraciją, kaip numatyta Vertimo centro interesų konfliktų prevencijos ir valdymo politikoje. Šios deklaracijos tikslas – nustatyti bet kokį potencialų arba faktinį bet kurio valdybos nario interesų konfliktą jam einant valdybos nario pareigas ir suteikti Vertimo centrui galimybę prireikus imtis atitinkamų priemonių.

IŠSKLEISTI VISKĄ
Paskyrimų tarnyba Šalis Narys Pakaitinis narys
  (Commission)
  • BE
    Rytis Martikonis (President / Chairman)Christos Ellinides
    • LU
      Christos Ellinides José Luis Vega Expósito
        (EP)
      • BE
      • FR
      • LU
        Valter MavričBernadette Ligeti
          (Council)
        • BE
          Minna VuorioKatelijn Serlet
            (CJEU)
          • LU
            Thierry LefèvreJurga Haenel
              (ECB)
            • DE
              Rossana Villani 
                (ECA)
              • LU
                Gailė DagilienėJosé Ortiz Pintor
                  (EESC)
                • BE
                  Anna RedstedtEric Lavigne
                    (CoR)
                  • BE
                    Ineta StrautinaEric Lavigne
                      (EIB)
                    • LU
                      Christl Schraut 
                        (Ombudsman)
                      • FR
                        Alessandro Del BonMarjorie Fuchs
                          (EFCA)
                        • ES
                          Niall McHaleRieke Arndt
                            (FRA)
                          • AT
                            Friso Roscam AbbingNicole Romain
                              (GSA)
                            • CZ
                              Olivier LambinetDavid Petrlik
                                (ENISA)
                              • GR
                                Paulo Empadinhas 
                                  (EDA)
                                • BE
                                  Dimitri NicolaidesBronislava Ouaki
                                    (EMA)
                                  • GB
                                    Alexios SkarlatosMonica Buch Garcia
                                      (ECHA)
                                    • FI
                                      Andreas HerdinaTuula Hakala
                                        (Frontex)
                                      • PL
                                        Sakari VuorensolaSabine Kloss-Tullius
                                          (EU-OSHA)
                                        • ES
                                          Andrew SmithMonika Azaola
                                            (EMSA)
                                          • PT
                                            Isabel TornéSteven Dunlop
                                              (EEA)
                                            • DK
                                              Katja RosenbohmGülcin Karadeniz
                                                (ERC EA)
                                              • FR
                                                Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                  (INEA)
                                                • BE
                                                  Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                    (EACEA)
                                                  • BE
                                                    Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                      (EASME)
                                                    • BE
                                                      Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                        (REA)
                                                      • BE
                                                        Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                          (Chafea)
                                                        • LU
                                                          Christos EllinidesJosé Luis Vega Expósito
                                                            (ERA)
                                                          • FR
                                                            Christopher CarrSalvatore Ricotta
                                                              (EFSA)
                                                            • IT
                                                              Rory HarringtonJames Ramsay
                                                                (EASO)
                                                              • MT
                                                                Jean-Pierre SchembriElaine Drago
                                                                  (ECDC)
                                                                • SE
                                                                  Signe Gilbro 
                                                                    (Cedefop)
                                                                  • GR
                                                                    Corinna FreyStephanie Wehrheim
                                                                      (Cepol)
                                                                    • HU
                                                                      Roeland WoldhuisHenrietta Sinkovits
                                                                        (SatCen)
                                                                      • ES
                                                                        Katharina Schön 
                                                                          (F4E)
                                                                        • ES
                                                                          Hans Jahreiss 
                                                                            (Shift2Rail )
                                                                          • BE
                                                                            Carlo M. Borghini Vincent Declerfayt
                                                                              (Eurojust)
                                                                            • NL
                                                                              Alinde Terstegen-Verhaag 
                                                                                (ETF)
                                                                              • IT
                                                                                Alastair Macphail 
                                                                                  (Eurofound)
                                                                                • IE
                                                                                  Fiachra Ó MarcaighMary McCaughey
                                                                                    (EIT)
                                                                                  • HU
                                                                                    Jari Ahola 
                                                                                      (EIGE)
                                                                                    • LT
                                                                                      Jane Shreckengost 
                                                                                        (EMCDDA)
                                                                                      • PT
                                                                                        Rosemary de SousaMarie-Christine Ashby
                                                                                          (CVPO)
                                                                                        • FR
                                                                                          Martin EkvadCarlos Godinho
                                                                                            (EUIPO)
                                                                                          • ES
                                                                                            Alain RassatDimitris Botis
                                                                                              (Europol)
                                                                                            • NL
                                                                                              Alfredo Nunzi 
                                                                                                (BE)
                                                                                              • BE
                                                                                                Peter ClaesBernard Latour
                                                                                                  (BG)
                                                                                                • BG
                                                                                                  Appointment in progress 
                                                                                                    (CZ)
                                                                                                  • CZ
                                                                                                    Pavla Bálková Koppová 
                                                                                                      (DK)
                                                                                                    • DK
                                                                                                      Christel Ann-Sophie Maerstens 
                                                                                                        (DE)
                                                                                                      • DE
                                                                                                        Peter PtassekMaren Kresse
                                                                                                          (EE)
                                                                                                        • EE
                                                                                                          Pille Vinkel 
                                                                                                            (IE)
                                                                                                          • IE
                                                                                                            Eamonn MacAodhaDerek Lambe
                                                                                                              (GR)
                                                                                                            • GR
                                                                                                              Appointment in progress 
                                                                                                                (ES)
                                                                                                              • ES
                                                                                                                Teresa Siles SuárezPablo Rupérez
                                                                                                                  (FR)
                                                                                                                • FR
                                                                                                                  Caroline MonvoisinMichele Ferrari
                                                                                                                    (HR)
                                                                                                                  • HR
                                                                                                                    Miljenka Prohaska KragovićSaša Cimeša
                                                                                                                      (IT)
                                                                                                                     Edoardo Berionni BernaCarlotta D'Amico
                                                                                                                      (CY)
                                                                                                                    • CY
                                                                                                                      Natassa Avraamides-Haratsi 
                                                                                                                        (LV)
                                                                                                                      • LV
                                                                                                                        Māris BaltiņšKārlis Bitenieks
                                                                                                                          (LT)
                                                                                                                        • LT
                                                                                                                          Andrius PaugaIngrida Bačiulienė
                                                                                                                            (LU)
                                                                                                                          • LU
                                                                                                                            Gaston StronckYasuko Muller
                                                                                                                              (HU)
                                                                                                                            • HU
                                                                                                                              Endre Gáspár 
                                                                                                                                (MT)
                                                                                                                              • MT
                                                                                                                                Adrian Tonna 
                                                                                                                                  (NL)
                                                                                                                                • NL
                                                                                                                                  Appointment in progressTeresa Morris-Drew
                                                                                                                                    (AT)
                                                                                                                                  • AT
                                                                                                                                    Philip Bittner 
                                                                                                                                      (PL)
                                                                                                                                    • PL
                                                                                                                                      Iwona KosińskaDominik Jankowski
                                                                                                                                        (PT)
                                                                                                                                      • PT
                                                                                                                                        Maria João Furtado 
                                                                                                                                          (RO)
                                                                                                                                        • RO
                                                                                                                                          Gabriela Drãgan 
                                                                                                                                            (SL)
                                                                                                                                          • SI
                                                                                                                                            Darja ErbičNina Skočajić-Juvan
                                                                                                                                              (SK)
                                                                                                                                            • SK
                                                                                                                                              Mária KrošlákováŠtefan Grman
                                                                                                                                                (FI)
                                                                                                                                              • FI
                                                                                                                                                Rauno LämsäPanu Kukkonen
                                                                                                                                                  (SV)
                                                                                                                                                • SE
                                                                                                                                                  Magnus LärkeJeffrey Ganellen
                                                                                                                                                    (UK)
                                                                                                                                                  • GB
                                                                                                                                                    No nomination