Image
CdT Management Board

 

Het Vertaalbureau wordt bestuurd door een raad van bestuur. De dagelijkse werkzaamheden worden uitgevoerd door het personeel dat werkzaam is in Luxemburg en onder leiding staat van de directeur van het Vertaalbureau.

De raad van bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van elk van de EU-lidstaten, de Europese Commissie en de instellingen, organen, agentschappen en bureaus die de cliënten van het Vertaalbureau zijn.

Op 1 maart 2022 werd Christos Ellinides, directeur-generaal van het directoraat-generaal Vertaling van de Europese Commissie, benoemd tot voorzitter van de raad van bestuur.

CV van de voorzitter

Ledenlijst van de raad van bestuur

Bij voordracht voor het lidmaatschap van de raad van bestuur moeten toekomstige leden een belangenverklaring afleggen, in overeenstemming met het beleid van het Vertaalbureau ter voorkoming en beheersing van belangenconflicten. Doel hiervan is vast te stellen of er een potentieel of concreet belangenconflict bestaat in verband met het lidmaatschap van de raad van bestuur. Indien hiervan sprake is, kan het Vertaalbureau de nodige maatregelen treffen.

Beleid inzake belangenconflicten

Belangenverklaringen en cv’s van leden van de raad van bestuur kunt u bekijken via de onderstaande zoekinterface:

Europese Commissie

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid
Marcus Angioni
Plaatsvervangend lid
Christos Ellinides
Chairman

Europees Parlement

Valter Mavrič
Gewoon lid
Véronique Rosenkranz
Plaatsvervangend lid

Raad van de Europese Unie

Katelijn Serlet
Gewoon lid
Andreea Ivanescu
Plaatsvervangend lid

Hof van Justitie van de Europese Unie

Thierry Lefèvre
Gewoon lid
Jurga Haenel
Plaatsvervangend lid

Europese Centrale Bank

Rossana Villani
Gewoon lid

Europese Rekenkamer

Pilar Calvo Fuentes
Gewoon lid
Pawel Szuba
Plaatsvervangend lid

Europees Economisch en Sociaal Comité

Eleonora Di Nicolantonio
Gewoon lid
Florence Melaerts
Plaatsvervangend lid

Europees Comité van de Regio’s

Eric Lavigne
Gewoon lid
Elena Bravo Casado
Plaatsvervangend lid

Europese Investeringsbank

Maria Bühler
Gewoon lid
Thierry Fontenelle
Plaatsvervangend lid

Europese Ombudsman

Marie-Pierre Darchy
Gewoon lid
Alessandro Del Bon
Plaatsvervangend lid

Europees Bureau voor visserijcontrole

Niall McHale
Gewoon lid
Rieke Arndt
Plaatsvervangend lid

Bureau van de Europese Unie voor de grondrechten

Nicole Romain
Gewoon lid
Michail Beis
Plaatsvervangend lid

Agentschap van de Europese Unie voor het ruimtevaartprogramma

Patrick Hamilton
Gewoon lid

Agentschap van de Europese Unie voor cyberbeveiliging

Ingrida Taurina
Gewoon lid

Europees Defensieagentschap

Gianluca Serra
Gewoon lid
David Peers
Plaatsvervangend lid

Europees Geneesmiddelenbureau

Alexios Skarlatos
Gewoon lid
Monica Buch Garcia
Plaatsvervangend lid

Europees Agentschap voor chemische stoffen

Shay O’Malley
Gewoon lid
John Wickham
Plaatsvervangend lid

Europees Grens- en kustwachtagentschap

Christos Georgiadis
Gewoon lid
Miguel Pereira
Plaatsvervangend lid

Europees Agentschap voor veiligheid en gezondheid op het werk

Andrew Smith
Gewoon lid
Mónika Azaola
Plaatsvervangend lid

Europees Agentschap voor maritieme veiligheid

Dominika Lempicka-Fichter
Gewoon lid
Steven Dunlop
Plaatsvervangend lid

Europees Milieuagentschap

Katja Rosenbohm
Gewoon lid
Gülcin Karadeniz
Plaatsvervangend lid

Europees Uitvoerend Agentschap klimaat, infrastructuur en milieu

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Europees Uitvoerend Agentschap onderwijs en cultuur

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Europees Uitvoerend Agentschap voor gezondheid en digitaal beleid

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Europees Uitvoerend Agentschap Innovatieraad en het mkb

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Uitvoerend Agentschap Europese Onderzoeksraad

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Europees Uitvoerend Agentschap Onderzoek

Merit-Ene Ilja
Gewoon lid

Spoorwegbureau van de Europese Unie

Anna Gigantino
Gewoon lid
Salvatore Ricotta
Plaatsvervangend lid

Europese Autoriteit voor voedselveiligheid

James Ramsey
Gewoon lid
Alessandra Fantini
Plaatsvervangend lid

Europees Ondersteuningsbureau voor asielzaken

Anis Cassar
Gewoon lid
Stephen Rizzo
Plaatsvervangend lid

Europees Centrum voor ziektepreventie en -bestrijding

Karen Aimard
Gewoon lid
Antje Daume
Plaatsvervangend lid

Agentschap van de Europese Unie voor opleiding op het gebied van rechtshandhaving

Roeland Woldhuis
Gewoon lid
Maria Molina-Sierra
Plaatsvervangend lid

Gemeenschappelijke Onderneming “Europese spoorwegen”

Giorgio Travaini
Gewoon lid

Agentschap van de Europese Unie voor justitiële samenwerking in strafzaken

Eszter Karoliny
Gewoon lid

Europese Stichting voor opleiding

Sofia Sakali
Gewoon lid
Cécile Beelaerts
Plaatsvervangend lid

Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

Mary McCaughey
Gewoon lid
Ciara Burbridge
Plaatsvervangend lid

Europees Instituut voor gendergelijkheid

Jane Shreckengost
Gewoon lid

Europees Waarnemingscentrum voor drugs en drugsverslaving

Rosemary de Sousa
Gewoon lid
Marie-Christine Ashby
Plaatsvervangend lid

Communautair Bureau voor plantenrassen

Francesco Mattina
Gewoon lid

Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie

Andrea di Carlo
Gewoon lid
Inge Buffolo
Plaatsvervangend lid

Agentschap van de Europese Unie voor samenwerking op het gebied van rechtshandhaving

Dietrich Neumann
Gewoon lid
Mirela Mladenova
Plaatsvervangend lid

Europees Openbaar Ministerie

Olivier Ramsayer
Gewoon lid
Telemachos Telemachou
Plaatsvervangend lid

België

Andy Detaille
Gewoon lid
Bernard Latour
Plaatsvervangend lid

Cyprus

Natassa Avraamides-Haratsi
Gewoon lid
Demetris Hasikos
Plaatsvervangend lid

Denemarken

Yasmin Labeni Pedersen
Gewoon lid
Nadja Schou Lauridsen
Plaatsvervangend lid

Duitsland

Matthias Gruber
Gewoon lid
Roland Schmieger
Plaatsvervangend lid

Estland

Mari Peetris
Gewoon lid

Finland

Eeva Kaunismaa
Gewoon lid

Frankrijk

Natacha Ficarelli
Gewoon lid
Pierre-Louis Lobel
Plaatsvervangend lid

Griekenland

Sofia Stamatelli
Gewoon lid
Styliani Kromlidou
Plaatsvervangend lid

Hongarije

Endre Gáspár
Gewoon lid

Ierland

Philip Grant
Gewoon lid
Michael Williams
Plaatsvervangend lid

Italië

Filippo Ghersini
Gewoon lid

Kroatië

Marija Kaluđer
Gewoon lid
Tatjana Pantić Mikulić
Plaatsvervangend lid

Letland

Māris Baltiņš
Gewoon lid
Arturs Krastiņš
Plaatsvervangend lid

Litouwen

Andrius Pauga
Gewoon lid
Aleksas Dambrauskas
Plaatsvervangend lid

Luxemburg

Jean Olinger
Gewoon lid
Nathalie Grignard
Plaatsvervangend lid

Malta

Julie Bonello
Gewoon lid
Donatienne Spiteri
Plaatsvervangend lid

Nederland

Wolfram Metz
Gewoon lid
Teresa Morris-Drew
Plaatsvervangend lid

Oostenrijk

Ulrike Köhler
Gewoon lid

Polen

Kinga Drożdżal
Gewoon lid
Justyna Cichowska
Plaatsvervangend lid

Portugal

Carlos Duarte
Gewoon lid
Filipe Honrado
Plaatsvervangend lid

Roemenië

Mihai Constandache
Gewoon lid

Slovenië

Boštjan Zupančič
Gewoon lid
Jana Zidar Forte
Plaatsvervangend lid

Slowakije

Roman Suchý
Gewoon lid

Spanje

Alicia Cocero
Gewoon lid
Carlos Moreno
Plaatsvervangend lid

Zweden

Marie Van Dorrestein
Gewoon lid
Åsa Malmberg
Plaatsvervangend lid