Image
CdT Management Board

 

Překladatelské středisko řídí správní rada. Každodenní činnosti vykonávají zaměstnanci v Lucemburku pod dohledem ředitelky překladatelského střediska.

Členské státy EU, Evropská komise a většina zákazníků překladatelského střediska mají své zastoupení v jeho správní radě, která je složena z řádných členů a náhradníků:

Při jmenování do správní rady musí její členové předložit prohlášení o zájmech v souladu s politikou prevence a řešení střetů zájmů překladatelského střediska. Účelem tohoto prohlášení je zjistit jakýkoli možný či skutečný střet zájmů jednotlivých členů správní rady v souvislosti s jejich členstvím ve správní radě, aby překladatelské středisko mohlo v případě potřeby přijmout vhodná opatření.

Prohlášení o zájmech členů správní rady a jejich životopisy naleznete v dotazovacím rozhraní níže:

Agentura Evropské unie pro justiční spolupráci v trestních věcech

Eszter Karoliny
Full member

Agentura Evropské unie pro Kosmický program

Patrick Hamilton
Full member

Agentura Evropské unie pro kybernetickou bezpečnost

Juhan Lepassaar
Full member

Agentura Evropské unie pro otázky azylu

Anis Cassar
Full member
Chiara Petrolito
Alternate member

Agentura Evropské unie pro spolupráci v oblasti prosazování práva

Dietrich Neumann
Full member
Thibault de Maignas
Alternate member

Agentura Evropské unie pro vzdělávání a výcvik v oblasti prosazování práva

Roeland Woldhuis
Full member
Maria Molina-Sierra
Alternate member

Agentura Evropské unie pro základní práva

Nicole Romain
Full member
Michail Beis
Alternate member

Agentura Evropské unie pro železnice

Anna Gigantino
Full member
Salvatore Ricotta
Alternate member

Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Andrew Smith
Full member
Mónika Azaola
Alternate member

Evropská agentura pro kontrolu rybolovu

Niall McHale
Full member
Rieke Arndt
Alternate member

Evropská agentura pro námořní bezpečnost

Dominika Lempicka-Fichter
Full member

Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž

Guillaume de Roquigny-Iragne
Full member
Miguel Pereira
Alternate member

Evropská nadace odborného vzdělávání

Erja Kaikkonen
Full member
Cécile Beelaerts
Full member

Evropská nadace pro zlepšení životních a pracovních podmínek

Mary McCaughey
Full member
Hilary O'Donoghue
Alternate member

Evropská výkonná agentura pro klima, infrastrukturu a životní prostředí

Marcus Angioni
Full member

Evropská výkonná agentura pro výzkum

Marcus Angioni
Full member

Evropská výkonná agentura pro vzdělávání a kulturu

Marcus Angioni
Full member

Evropská výkonná agentura pro zdraví a digitální oblast

Marcus Angioni
Full member

Evropské monitorovací centrum pro drogy a drogovou závislost

Rosemary de Sousa
Full member
Marie-Christine Ashby
Alternate member

Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí

Karen Aimard
Full member
Antje Daume
Alternate member

Evropské středisko pro rozvoj odborného vzdělávání

Corinna Frey
Full member
Stéphanie Wehrheim
Alternate member

Evropský inovační a technologický institut

Tzvetan Zafirov
Full member
Alice Fišer
Alternate member

Evropský institut pro rovnost žen a mužů

Jane Shreckengost
Full member

Evropský úřad pro bezpečnost potravin

James Ramsey
Full member
Alessandra Fantini
Alternate member

Odrůdový úřad Společenství

Francesco Mattina
Full member

společný podnik pro evropské železnice

Carlo M. Borghini
Full member
Vincent Declerfayt
Alternate member

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví

Andrea di Carlo
Full member
Inge Buffolo
Alternate member

Úřad evropského veřejného žalobce

Olivier Ramsayer
Full member
Gianluca Dianese
Alternate member

Výkonná agentura Evropské rady pro inovace a pro malé a střední podniky

Marcus Angioni
Full member

Rada Evropské unie

Katelijn Serlet
Alternate member

Belgie

Andy Detaille
Full member
Bernard Latour
Alternate member

Dánsko

Carsten Sander
Full member
Erik Jessen
Alternate member

Estonsko

Mari Peetris
Full member

Finsko

Panu Kukkonen
Full member
Vesa Kulmala
Alternate member

Francie

Natacha Ficarelli
Full member
Clément De Libero
Alternate member

Irsko

Eamonn Mac Aodha
Full member
Michael Williams
Alternate member

Itálie

Filippo Ghersini
Full member
Mirko Costa
Alternate member

Kypr

Natassa Avraamides-Haratsi
Full member
Demetris Hasikos
Alternate member

Litva

Andrius Pauga
Full member
Aleksas Dambrauskas
Alternate member

Lotyšsko

Māris Baltiņš
Full member
Arturs Krastiņš
Alternate member

Lucembursko

Sylvie Lucas
Full member
Luc Scholtes
Alternate member

Maďarsko

Endre Gáspár
Full member

Malta

Donatienne Spiteri
Alternate member

Německo

Matthias Gruber
Full member
Roland Schmieger
Alternate member

Nizozemsko

Wolfram Metz
Full member
Teresa Morris-Drew
Alternate member

Polsko

Justyna Bator
Full member
Justyna Cichowska
Alternate member

Portugalsko

João Pina de Morais
Full member
Filipe Honrado
Alternate member

Rakousko

Ulrike Köhler
Full member

Řecko

Antonios Papadopoulos
Full member
Styliani Kromlidou
Alternate member

Rumunsko

Mihai Constandache
Full member

Slovensko

Roman Suchý
Full member

Slovinsko

Boštjan Zupančič
Full member
Tea Mejak
Alternate member

Španělsko

Alicia Cocero
Full member
Carlos Moreno
Alternate member

Švédsko

Magnus Lärke
Full member
Jeffrey Ganellen
Alternate member